Glasnik br, 22. - KROS - OSNOVNE ŠKOLE 2016. god.

  OŠ - Kros         19.04.2016.

Broj : 75 / 2016.

Virovitica, 05.04.2016.

                             GLASNIK br 22

                 K R O S - OSNOVNIHH ŠKOLA

U utorak 05.04.2016. godine na terenima osnovne škole Eugena Kumičića- Slatina održano je županijsko natjecanje u KROSU . Nastupilo je 11 osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije koje su se natjecale u 4 kategorija i to:.

                                      MLAĐE DJEVOJČICE 5-6 RAZREDI

                               EKIPNO                                              POJEDINAČNO

  1. ŠSD " Slatina " Slatina                                1. Lorena Mihaljević -Slatina (sl)

  2. ŠSD " IBM " Virovitica                                 2. Patricija Zlatunić – Slatina (sl)

  3. ŠSD " Sokol " Pitomača                               3. Tanita Šantalab- Slatina (sl)

 

                                             MLAĐI DJEČACI 5-6 RAZREDI

                               EKIPNO                                               POJEDINAČNO

         1. ŠSD " IBM" Virovitica                                 1. Niko Zečević - Ibm (vt)

         2. ŠSD " Sokol " Pitomača                              2. Mario Šuntić – Junior (sl)

         3. ŠSD " Slatina " Slatina                               3. David Jakšić - Slatina (sl)

 

                                           DJEVOJČICE 7-8 RAZREDI

                                EKIPNO                                          POJEDINAČNO

  1. ŠSD " Slatina " Slatina                                1. Magdalena Bilić - Slatina (sl)

  2. ŠSD " Sokol " Pitomača                                   2. Una Maravić – Junior- (sl)

  3. ŠSD " Junior " Slatina                                      3. Ivana Kirin – Sokol (p)

 

                                      DJEČACI 7-8 RAZREDI

 

                               EKIPNO                                             POJEDINAČNO

  1. ŠSD " Slatina " Slatina                                1. Antonio Tumpić – Ibm ( vt)

  2. ŠSD " Ibm " Virovitica                                    2. Karlo Jakupec – Sokol (p)

  3. ŠSD " Sokol " Pitomača                                  3. Saša Legen – IBM (vt)

ŠSD "Slatina" u kategoriji djevojčica i dječaka plasirali su se na poluzavršno natjecanje u krosu koje će se održati 14.04.2016. u Slatini.

                                                                               Voditelj natjecanja : Želimir Holer , prof

 

MLAĐE DJEVOJČICE 5-6 RAZREDI

 

MLAĐI DJEČACI 5- 6 RAZREDI

DJEVOJČICE 7-8 RAZREDI

 

DJEČACI 7-8 RAZREDI

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.