Glasnik br. 18 - KROS - osnovne škole

  OŠ - Kros         24.04.2013.

Virovitica, 12.04.2013.

                                GLASNIK  br   18

                       K  R  O  S    -   OSNOVNIHH ŠKOLA

U petak  12.04.2013. godine na terenima osnovne  škole Eugena Kumičića-Slatina

održano je županijsko natjecanje uKROSU  . Nastupilo je 9 osnovnih škola s područja
Virovitičko-podravske županije  koje su se natjecale u  6kategorija   i to:.

 

                              MLAĐE DJEVOJČICE   5-6 RAZREDI

 

                         EKIPNO                                                POJEDINAČNO

 

  1. ŠŠD  " Sokol " Pitomača                                 1. Paula Rakijašić  -   Sokol ( p)

  2. ŠŠD  " Ibm " Virovitica                                   2.Una  Maravić – Junior (s)

  3. ŠŠD " Slatina "Slatina                                     3. Maja  Biuk  -  Ibm (vt)                                                                                                                                                             MLAĐI   DJEČACI       5-6              RAZREDI

 

                                   EKIPNO                                      POJEDINAČNO

 

      1.  ŠŠD "  Ibm " Virovitica                                   1. Davor  Sinjaković   -  Ibm  (vt)

      2. ŠŠD  " Sokol "Pitomača                                   2. Bernardo  Radović  -  Ibm (vt)

      3. ŠŠD  " Slatina "Slatina                                    3. Karlo  Moslavac      - Ibm ( vt)

 

                                     DJEVOJČICE          7-8          RAZREDI

 

                                  EKIPNO                                       POJEDINAČNO

 

  1. ŠŠD   " Slatina "Slatina                                1. Marija  Petrović – Ibm ( vt)

  2. ŠŠD  " Ibm "Virovitica                                      2. Monika  Tokić – Slatina (sl)

  3. ŠŠD  " Sokol " Pitomača                                   3. Helena  Petrović -Mladost (vt)

 

                                          DJEČACI                  7-8             RAZREDI

 

                                   EKIPNO                                       POJEDINAČNO

 

  1. ŠŠD  " Slatina "Slatina                                     1. Dario  Hruškar  - Slatina (sl)

  2. ŠŠD " Ibm "Virovitica                                           2. Goran  Klement -Slatina (sl)

  3. ŠŠD  " Izvor "Zdenci                                            3. Marino  Bloudek -Ibm (vt )

 

  ŠŠD  "Slatina"  u kategoriji  djevojčica i dječaka  plasirali su se na poluzavršno
natjecanje u krosu koje će se održati  16.04.2013. u Slatini .

                                        Voditelj natjecanja : Želimir  Holer , prof.v

 

 

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.