Glasnik br. 18. KROS -osnovne škole

  OŠ - Kros         01.04.2014.

Broj : 93 / 2014.

Virovitica, 24.03.2014.

                            GLASNIK br 18

                 K R O S - OSNOVNIHH ŠKOLA

U ponedjeljak 24.03.2014. godine na terenima osnovne škole Eugena Kumičića- Slatina održano je županijsko natjecanje u KROSU . Nastupilo je 11 osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije koje su se natjecale u 6 kategorija i to:.

                                  MLAĐE DJEVOJČICE 5-6 RAZREDI

 

                          EKIPNO                                                                        POJEDINAČNO

 

  1. ŠŠD " Junior " Slatina                                                1. Una Maravić - Junior (sl)

  2. ŠŠD " Mladost " Suhopolje                                         2. Iskra Maravić – Junior (sl)

  3. ŠŠD " Sokol " Pitomača                                            3. Maja Farkaš - Mladost (suh)

 

                                             MLAĐI DJEČACI 5-6 RAZREDI

 

                            EKIPNO                                                         POJEDINAČNO

1. ŠŠD " Slatina" Slatina                                                   1. Ivan Bilović - Mladost (vt)

2. ŠŠD " Mladost " Virovitica                                             2. Karlo Jakupec - Sokol (p)

3. ŠŠD " Sokol " Pitomača                                                 3. Angelo Bernardo Radović - Ibm ( vt)

 

                                                    DJEVOJČICE 7-8 RAZREDI

                    EKIPNO                                                 POJEDINAČNO

 

  1. ŠŠD " Ibm " Virovitica                                 1. Paula Rakijašić– Sokol (p)

  2. ŠŠD " Slatina " Slatina                                    2. Josipa Kaselj – Ibm (vt)

  3. ŠŠD " Junior " Slatina                                     3. Magdalena Bilić – Slatina (sl)

 

                                                   DJEČACI 7-8 RAZREDI

                      EKIPNO                                                            POJEDINAČNO

  1. ŠŠD " Slatina " Slatina                                 1. Marino Bloudek - Ibm (vt)

  2. ŠŠD " Ibm " Virovitica                                     2. Sebastian Herceg -Slatina (sl)

  3. ŠŠD " Sokol " Pitomača                                   3. Fran Čurić – Junior (sl)

 

ŠŠD "IBM" u kategoriji djevojčica i ŠŠD " Slatina " u kategoriji dječaka plasirali su se na poluzavršno natjecanje u krosu koje će se održati 04.04.2014. u Slatini .

Voditelj natjecanja : Želimir Holer , prof

Ekipno : prvo plasirane u kategoriji djevojčica 5-6 razredi

 

 

 

 

Pojedinačno : prvo plasirane u kategoriji djevojčica 5-6 razredi

 

Iskra Maravić -- Una Maravić -- Maja Farkaš

 

 

 

Ekipno : prvo plasirani u kategoriji dječaka 5-6 razredi

 

 

Pojedinačno : prvo plasirani u kategoriji dječaka 5-6 razredi

 

Karlo Jakupec - Ivan Bilović - Angelo Bernardo Radović

 

 

 

 

Ekipno : prvo plasirane u kategoriji djevojčice 7-8 razredi

 

Pojedinačno : prvo plasirane u kategoriji djevojčice 7-8 razredi

 

Josipa Kaselj - Paula Rakijašić - Magdalena Bilić

 

 

 

Ekipno: prvo plasirani u kategoriji dječaka 7- 8 razredi

 

 

Pojedinačno :prvo plasirani u kategoriji dječaka 7-8 razredi

 

Sebastian Herceg - Marino Bloudek - Fran Čurić

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.