Glasnik br. 16. srednje škole 2015.

  SŠ - Kros         17.04.2015.

 

 

Broj : 76/ 2015

Virovitica, 09.04.2015.

 

                                      G L A S N I K br. 16

 

U četvrtak, 09.04. 2015. godine održan je u Slatini KROS za djevojke i mladiće srednjih škola Virovitičko-podravske županije.

 

                                                             REZULTATI

 

                             ekipno -djevojke                               ekipno- mladići

 

1. ŠSD “Marul” Slatina 6 bodova                                   1. ŠSD “Gimnazija”Vtc. 11 bodova

2. ŠSD” Tehničar“ Vtc 18 “                                           2. ŠŠD “Marul , Slatina 21 “

3. ŠSD „ Obrtnik „ Slatina 28 “                                      3. ŠŠD „ Tehničar „ Vt. 23 “

4. ŠŠD „ Strukovna“ Vt 41 „

5. ŠŠD „ Obrtnik „ Sl. 50 „

6. ŠSD „ Katolička „ Vtc. 53

 

                                  pojedinačno – djevojke                       pojedinačno – mladići

 

1. Dorotija Santi Marul                                                        1.Marino Bloudek Gimnazija

2. Marina Novoselec Marul                                                 2. Domagoj Grundler Marul

3. Monika Tokić Marul                                                         3. Fran Čurić Marul

4. Valentina Dundović Tehničar                                              4. Krešimir Godeč Gimnazija

5. Matea Minauf Marul                                                           5. Karlo Godeč Tehničar

6. Kristina Dundović Tehničar                                                 6. Luka Duvnjak Gimnazija

7. Ana Marija Jaković Obrtnik                                                 7. Luka Vinovrški Gimnazija

8. Marija Knežević Tehničar                                                    8. Tomislav Ojdanić Tehničar

9. Ivana Bošnjak Tehničar                                                      9. Karlo Boss Strukovna

10. Katica Đuzek Obrtnik                                                       10. Nikola Plavšić Tehničar

11. Jelena Filjković Obrtnik                                                    11. Josip Tomeković Tehničar

                                                                                            12. Antonio Balog Katolička g.

.                                                                                           13. Josip Pejić Obrtnik

                                                                                            14. Jurica Šantić Obrtnik

                                                                                            15. Toni Zeba Strukovna

                                                                                             16. Alen Šaponja Marul

                                                                                             17. Jurica Ljubas Marul

                                                                                            18. Valentino Pintarić Strukovna

                                                                                            19. Matija Jurić Gagić Strukovna

                                                                                            20. Dominik Rogović Katolička g.

                                                                                             21. Josip Božo Katolička g. 22. Patrik Vukić Katolička g.

                                                                                             23. Robert Grgić Obrtnik

 

ŠSD Marul -djevojke i ŠSD Gimnazija -mladići plasirali su se na završno natjecanje

koje će se održati 21 i 22. 04. 2015. u Krapinskim toplicama.

 

                                                                      Voditelj natjecanja

 

                                                                        Želimir Holer, prof.

 

 

 

Ekipno : prvoplasirane ekipe u kategoriji djevojaka - srednje škole

 

 

 

 

 

Pojedinačno : prvoplasirane u kategoriji djevojaka

 

 

 

Martina Novoselec - Dorotea Santi - Monika Tokić

(Marul ) ( Marul ) ( Marul)

 

 

 

 

 

Ekipno : prvoplasirane ekipe u kategoriji mladića – srednje škole

 

 

 

 

Pojedinačno : prvoplasirani u pojedinačnoj kategoriji

 

 

Domagoj Grundler - Marino Bloudek – Fran Čurić

( Marul) ( Gimnazija ) ( Marul )

 

Pehare i medalje uručila je ravnateljica OŠ Eugena Kumičića

gospođa Božica Majhen.

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.