Glasnik br. 12. KROS - srednje škole 2013.

  SŠ - Kros         24.04.2013.

 

 

 

 

 

 

 

Broj : 94/ 2013

Virovitica, 12.04.2013.

 

                                                         G L A S N I K br. 12

 

U petak, 12.04. 2013. godine održan je u Slatini KROS za djevojke i mladiće srednjih škola Virovitičko-podravske županije.

 

                                                          REZULTATI

 

ekipno -djevojke                                                                                 ekipno- mladići

 

1. ŠŠD “Marul” Slatina                          6 bodova                    1. ŠŠD “Strukovna” Vtc.                8 bodova

2. ŠŠD” Gimnazija “ Vtc                     17 “                               2. ŠŠD “Marul “ Sl                       21 “

3. ŠŠD „ Tehničar”Vtc.                       32 “                               3. ŠŠD „ Tehničar „ Vt.                 26 “

4. ŠŠD “ Katolička gimn.                     bb                                 4.ŠŠD „ Obrtnik „                       Sl bb

 

 

pojedinačno – djevojke                                                                pojedinačno – mladići

 

1. Dorotija Santi Marul                                                                1. Matej Devčić Strukovna

2. Matea Minauf Marul                                                                 2. Ivan Devčić Strukovna

3. Marina Novoselec Marul                                                          3. Domagoj Grundler Marul

4. Lidija Plavšić Gimnazija                                                              4. Niko Majstorović Tehničar

5. Lucija Butorac Marul                                                                   5. Karlo Boss Strukovna

6. Maja Ferić Gimnazija                                                                   6. Luka Jozing Obrtnik

7. Kristina Kovačić Gimnazija                                                           7. Mislav Zrinščak Marul

8. Anja Ferenčević Katolička g.                                                        8. Dino Milinović Strukovna

9. Blanka Uher Tehničar                                                                  9. Toni Bartolić Tehničar

10. Anamaria Hrvoić Katolička g.                                                    10. Antonio Striber Obrtnik

11. Željka Balog Tehničar                                                               11. Antonio Butorac Marul

12. Martuna Špoljarić Tehničar                                                        12. Josip Ašpan Tehničar

                                                                                                     13. Marko Solnik Tehničar

 

ŠŠD Marul -djevojke i ŠŠD Strukovna -mladići plasirali su se na poluzavršno natjecanje

koje će se održati 16. 04. 2013 u Slatini.

 

                                                                                         Voditelj natjecanja

 

                                                                                          Želimir Holer, prof.

 

 

 

 

 

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.