Glasnik br. 14. Kros - srednje škole 2016.

  SŠ - Kros         19.04.2016.

 

Broj : 76/ 2016

Virovitica, 05.04.2016.

                                                  G L A S N I K br. 14

U utorak, 05.04. 20156. godine održan je u Slatini KROS za djevojke i mladiće srednjih škola Virovitičko-podravske županije.

                        REZULTATI 

                                   ekipno -djevojke                             ekipno- mladići 

                1. ŠSD “Gimnazija” Virovitica                            1. ŠSD “Marul ” Slatina

                2. ŠSD” Marul “ Slatina                                     2. ŠŠD “ Gimnazija - Virovitica

                                                                                      3. ŠŠD „ Strukovna“ Virovitica

                                                                                      4. ŠŠD „ Obrtnik „ Slatina

                                                                                      5. ŠSD „ Katolička „ Virovitica

 

                 pojedinačno – djevojke                                           pojedinačno – mladići

 

1. Paula Rakijašić Gimnazija                                            1.Marino Bloudek Gimnazija

2. Stela Poljanac Gimnaztija                                            2. Sebastian Herceg Marul

3. Ana Benko Marul                                                          3. Domagoj Grundler Marul

4. Lena Sabo Gimnazija                                                      4. Krešimir Godeč Gimnazija

5. Larisa Gerenčir Marul                                                      5. Silvio Buzuk Strukovna

6. Anja Stjepanović Marul                                                   6. Alen Šaponja Marul

7. Monika Tokić Marul                                                         7. Jurica Šantić Obrtnik

8. Anamarija Jaković Obrtnik                                               8. Antonio Balog Katolička

9. Iva Ravlić Gimnazija                                                       9. Fran Čurić Marul

10. Veronika Tošić Obrtnik                                                 10. Denis Kovač Gimnazija

                                                                                       11. Luka Vinovrški Gimnazija

                                                                                        12. Alen Šarec Strukovna

.                                                                                      13. Andrej Tomić Obrtnik

                                                                                       14. Nikola Carević Obrtnik

                                                                                       15. Krešimir Ćaleta - Car Katolička

                                                                                       16. Karlo Šulentić Strukovna

                                                                                        17. Danijel Tunić Obrtnik

                                                                                        18. Antun Tašić Katolička

                                                                                        19. Dominik Rogović Katolička

 

ŠSD Gimnazija -djevojke i ŠSD Marul -mladići plasirali su se na polu završno natjecanje

koje će se održati 14. 04. 2016. u Slatini.

                                                                                                          Voditelj natjecanja

 

                                                                                                           Želimir Holer, prof.

 

 

 

 

 

 

 

DJEVOJKE - SREDNJE ŠKOLE

 

 

 

MLADIĆI - SREDNJE ŠKOLE

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.