Digg   StumbleUpon   Facebook   Del.icio.us   Croportal       Ispiši   Preporuči

Glasnik br. 16. Atletika SŠ 2018.

SŠ - Atletika   |     |   25.05.2018.

Broj : 104/ 2018

Virovitica, 03.05.2018.

GLASNIK br. 16.

ATLETIKA SREDNJE ŠKOLE

U četvrtak 03.05.2018. godine održano je županijsko natjecanje u ATLETICI U KATEGORIJI DJEVOJAKA I MLADIĆA SREDNJIH ŠKOLA. Prvenstvo je održano na terenima bivše vojarne u Virovitici..

REZULTATI

100 M

                                       DJEVOJKE                                             MLADIĆI

 

  1. Ana Stjepanović-Marul 14,91                    1. Karlo Petrinić-Tehničar 12,06

  2. Dorotea Erhatić -Pitomača 15,06               2. Dominik Mudri- Marul. 12,22

  3. Ana Škudar -Gimnazija 15,86                    3. Domagoj Vučemilović-Gim. 12,40

 

400 M

                                 DJEVOJKE                                                MLADIĆI

 

  1. Una Maravić -Marul 1:08:18                                1. Mihael Zorić - Tehničar 59,43

  2. Lorena Blaga -Gimn. 1:09:87                              2. Vinko Martinčevič-Gim. 1.01,81

  3. Sandra Greguraš-Pitom. 1:11:84                          3 Alen Šaponja -Marul 1:05,66

 

                                                            800 M 800 M

                                         DJEVOJKE                                                      MLADIĆI

  1. Lena Sabo – Gimn. 2:48:09                                 1. Krešimir Godeč-Gimn. 2:18:07

  2. Dorotea Grgičin -Pitomača 3:07:59                       2. Karlo Jakupec-Tehničar 2:22:28

  3. Nives Halužan -Marul 3:10:41                              3. Karlo Matoković- Marul. 2:27:00

 

                           1500 m                                                            1500 M

                         DJEVOJKE                                                            MLADIĆI 

1. Ema Borković-Gimn. 6.21,87                                       1. Sebastijan Herceg-Marul 5.09,72

2. Elizabeta Taradej-Marul 6.47,02                                  2. Mario Bošnjaković -Tehn. 5.34,40

3. Marija Devald -Pitomača 8.20,00                                 3. Deni Vilček – Gimn. 5.56,00

                                                       SKOK U DALJ

                        DJEVOJKE                                                     MLADIĆI

  1. Karla Hajtić-Pitomača 4,10                                 1. Domagoj Poje -Marul 5,40

  2. Patricija Kovačić-Marul 3,78                                2. Dominik Presečan-Pitomača 5.34

  3. Vanesa Prpić -Gimn. 3,60                                   3. Domagoj Maligec- Gimnaaz. 5,12

 

                                                    SKOK U VIS

                               DJEVOJKE                                                MLADIĆI

  1. Karla Begović-Pitomača 150                                   1. Antonio Balić-Gimn. 170

  2. Iskra Maravić -Gimn. 145                                       2 Marko Bazijanec- Gimn. 165

      3. Mila Lončar – Marul 135                                           3. Dino Veger -Marul 160

                                                   BACANJE KUGLE

                             DJEVOJKE                                                 MLADIĆI

  1. Laura Fel-Gimnazija 10,59                                        1. Edi Dan- Tehničar 13,40

  2. Ana Vusić -Pitomača 10,48                                        2. Dino Meter -Gimn. 12,16

  3. Ana Benko-Marul 8,26                                               3. Karlo Aragović -Pitomača 11,76

 

                                           ŠTAFETA 100,200,300 ,400 m

                               DJEVOJKE                                                MLADIĆI

  1. ŠSD-PITOMAČA 2.48,06                                       1. ŠSD – TEHNIČAR 2.18,90

  2. ŠSD GIMNAZIJA 2.51,40                                      2. ŠSD – GIMNAZIJA 2.24,99

  3. ŠSD MARUL 2.55,00                                             3. ŠSD- MARUL 2.35,00

 

                                                    ZAVRŠNA TABLICA

 

                        DJEVOJKE                                            MLADIĆI

 

  1. ŠSD –PITOMAČA 20 bod.                     1. ŠSD-TEHNIČAR-(vt) 22 bod.

  2. ŠSD – GIMNAZIJA 19 bod.                      2.ŠSD- GIMNAZIJA. 20 bod

         ŠSD- MARUL 15 bod.                                  3. ŠSD- MARUL 16 bod.

Prvo plasirana ekipa u kategoriji DJEVOJAKA I MLADIĆA sudjelovati će na

ZAVRŠNOM DRŽAVNOM natjecanju koje će se održati 14-15. 05. 2018. u SPLITU.

 

Voditelj natjecanja :

 

Želimir Holer, prof.

 

 

 

 

 

Pobjednička ekipa ŠSD " PITOMAČA " - DJEVOJKE

 

 

Ekipa " Pitomača " nastupila je u sastavu :

Doroteja Erhatić, Sandra Greguraš, Dorotea Grgičin, Marija Devald,

Karla Begović, Karla Hajtić, Ana Vusić, Iva Vusić.

Voditeljica : Maja Kirin, prof.

 

Pobjednička ekipa ŠSD " TEHNIČAR " - Virovitica MLADIĆI

 

 

Ekipa " Tehničar " nastupila je u sastavu :

Tadej Janković, Karlo Vašarević, Edi Dan, Mario Bošnjaković, Karlo Jakupec,

Mihael Zorić, Karlo Petrinić i Nikola Plavšić.

Voditelj : Vlado Majhen, prof.

 


Novosti

Rezultati

O Savezu


© 2012 Školski športski savez
             Virovitičko-podravske županije

webdesign: ie-centar