Glasnik br. 15. Atletika srednje škole 2015.

  SŠ - Atletika         17.04.2015.

Broj : 66/ 2015

Virovitica, 25.03.2015.

                           GLASNIK br. 15

                        ATLETIKA SREDNJE ŠKOLE

 

U utorak 24.03.2015. godine održano je županijsko natjecanje u ATLETICI U KATEGORIJI DJEVOJAKA I MLADIĆA SREDNJIH ŠKOLA. Prvenstvo je održano na terenima bivše vojarne u Virovitici..

                                                                    REZULTATI

                                                              100 M

                                DJEVOJKE                                      MLADIĆI

 

  1. Roberta Marija Magić -Gimn. 13,85                   1. Luka Podnar -Tehničar 12,35

  2. Antonija Bradaš -Pitomača 14,15                      2. Matej Kupres-Marul 12,43

  3. Ana Marija Bratanović -Pit. 14,15                      3. Matej Šimek Marul 12,45

 

                                                             400 M

                                DJEVOJKE                                         MLADIĆI

  1. Marina Novoselec-Marul 1:12:36                       1. Domagoj Grundler -Marul 58,30

  2. Stela Poljanac-Gimnazija 1:14:90                      2. Luka Moslavac-Gimnazija 59,43

  3. Matea Bedeković-Pitomača 1:18:96                    3. Josip Tomeković -Tehničar 1:05,56

 

                              800 Ž                                                   1000 M

                    DJEVOJKE                                                      MLADIĆI

  

  1. Doroteja Santi - Marul 2:34:84                    1. Marino Bloudek-Gimnazija 2:50:54

  2. Iva Ravlić – Gimnazija 2:53:18                    2. Fran Ćurić- Marul 2:55:03

  3. Monika Tokić -Marul 2:59:84                       3. Luka Sabljić-Pitomača 3:02:19

                                                    SKOK U DALJ

                     DJEVOJKE                                                          MLADIĆI

 

  1. Snja Rengel -Pitomača 4,20                        1. Josip Hampovčan-Pitomača 5,19

  2. Andrea Ljubas- Marul 4,10                           2. Marko Nekić - Marul 5.09

  3. Karla Hajtić-Pitomača 3,73                           3. Vedran Simeunović-Gimn. 5,03

 

                                                  SKOK U VIS

                       DJEVOJKE                                                            MLADIĆI

 

  1. Matea Potočki-Marul 135                                 1. Leo Franjić -Gimnazija 185 rek.

  2. Josipa Kaselj-Gimnazija. 130                           2 Kristijan Konta-Marul 175

3. Magdalena Bekeš -Marul 130                                   3. Gabrijel Rogoz-Pitomača 165

 

                                                  BACANJE KUGLE

 

                 DJEVOJKE                                                 MLADIĆI

 

  1. Sanja Međurečan-Pitomača 8,75                   1. Mateo Kuzmić-Marul 12,71

  2. Laura Fel - Gimnazija 8,52                           2. Igor Bunarkić-Marul 12,70

  3. Marija Žagar – Marul 8,49                            3. Luka Kusturić-Tehničar 11,30

 

                                              ŠTAFETA 4X 80 M

                 DJEVOJKE                                                   MLADIĆI

 

  1. ŠSD PITOMAČA 48,51                                      1. ŠSD – MARUL 42,25

  2. ŠSD MARUL 49,08                                            2. ŠSD – GIMNAZIJA 43,40

  3. ŠSD GIMNAZIJA 50,05                                       3. ŠSD- PITOMAČA 44,40

 

                                              ZAVRŠNA TABLICA

 

                         DJEVOJKE                                               MLADIĆI

 

  1. ŠSD –MARUL-Slatina 51 bod.                    1. ŠSD-MARUL-Slatina. 83 bod.

  2. ŠSD – PITOMAČA-Pit. 46 bod.                       2.ŠSD-GIMNAZIJA – Vtc. 57 bod.

  3. ŠSD-GIMNAZIJA-Vtc. 42 bod.                        3. ŠSD-PITOMAČA -Pit. 54 bod.

Prvo plasirana ekipa u kategoriji DJEVOJAKA I MLADIĆA sudjelovati će na

poluzavršnom natjecanju koje će se održati 14.04.2015. u Čakovcu.

 

                                                                 Voditelj natjecanja :

 

                                                                  Želimir Holer, prof.

 

 

 

 

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.