Glasnik br. 14. ATLETIKA - srednje škole

  SŠ - Atletika         01.04.2014.

Broj : 97/ 2014

Virovitica, 31.03.2014.

                          GLASNIK br. 14

                       ATLETIKA SREDNJE ŠKOLE

U petak 28.03.2014. godine održano je županijsko natjecanje u ATLETICI U KATEGORIJI DJEVOJAKA I MLADIĆA SREDNJIH ŠKOLA. Prvenstvo je održano na terenima bivše vojarne u Virovitici..

                                                                    REZULTATI

                                                                        100 M

                   DJEVOJKE                                                                           MLADIĆI

  1. Ana Marija Bratanović -Pit. 14,31                                     1. Dari Dergez-Pit. 12,50

  2. Antonija Bradaš -Pitomača 14,34                                      1. Matej Šimek-Marul 12,50

  3. Matea Minauf-marul 14,37                                               2. Tomislav Borković-Teh. 12,58

                                                                      400 M

                   DJEVOJKE                                                                            MLADIĆI

  1. Stela Poljanac-Gimnazija 1.08,65                                          1. Alen Berda-Tehničar 58,51

  2. Marina Novoselec - Marul 1.08,79                                         2. Nikola Ferić-Piomača 58,53

  3. Matea Bedeković-Pit. 1.13,28                                                3. Tomislav Jaković-Marul 58,60

 

                         800 M                                                                              1000 M

                    DJEVOJKE                                                                           MLADIĆI

  1. Doroteja Santi - Marul 2.31,79                                           1. Domagoj Grundler-Marul 2.56,62

  2. Dora Franjić-Pit. 2.49,15                                                   2. Luka Sabljić -Pitomača 2.59,75

  3. Samanta Šubić-Gimn. 2.50,41                                           3. Alen Šokec-Pitomača 3.04,40

                                                                SKOK U DALJ

                   DJEVOJKE                                                                               MLADIĆI

  1. Sandra Sever-Pitomača 4,25                                                1. Antonio Butorac-Marul 5,27

  2. Sanja Rengel-Pitomača 4,19                                                 2. Josip Hampovćan.Pitomača 5.22

  3. Barbara Farkaš -Marul 4,14                                                  3. Igor Bunarkić- Marul 5,27

                                                                   SKOK U VIS

                        DJEVOJKE                                                                              MLADIĆI

  1. Matea Potočki-Marul 140                                                      1. Ivan Kožarić-Pitomača 175

  2. Petra Tudić-Gimn. 125                                                          2 Kristijan Konta-Marul 170

      2. Jelena Šimunija-Gimmn. 125                                                  3. Gabrijel Rogoz-Pitomača 160

                                                          BACANJE KUGLE

                        DJEVOJKE                                                                            MLADIĆI

  1. Majda Kodžaga-Pitomača 9,64                                                1. Eugen Šimara-marul 12,92

  2. Sanja Međurečan-Pitomača 8,95                                             2. Mateo Kuzmić-Marul 11,99

  3. Tamara Štefanec-Gimnazija 8,22                                            3. Luka Barčan-Pitomača 11,62

                                                                ŠTAFETA 4X 80 M

                     DJEVOJKE                                                                              MLADIĆI

  1. ŠŠD PITOMAČA 47,43                                                            1. ŠŠD – PITOMAČA 41,93

  2. ŠŠD MARUL 47,81                                                                 2. ŠŠD – MARUL 42,75

  3. ŠŠD GIMNAZIJA 53,87                                                           3. ŠŠD- TEHNIČAR 43,94

                                                                   ZAVRŠNA TABLICA

                  DJEVOJKE                                                                                    MLADIĆI

  1. ŠŠD –PITOMAČA-Pit. 56 bod.                                1. ŠŠD-MARUL-Skatina. 55,5 bod.

  2. ŠŠD – MARUL-Slatina 45 bod.                                   2.ŠŠD-PITOMAČA-Pit. 51,5 bod.

  3. ŠŠD-GIMNAZIJA-Vtc. 37 bod.                                   3. ŠŠD- TEHNIČAR-Vtc. 31 bod.

Prvo plasirana ekipa u kategoriji DJEVOJAKA I MLADIĆA sudjelovati će na

poluzavršnom natjecanju koje će se održati 02.04.2013. u Varaždinu.

                                                                                                                        Voditelj natjecanja :

                                                                                                                         Želimir Holer, prof.

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.