Glasnik br 15. Atletika - srednje škole 2016.

  SŠ - Atletika         19.04.2016.

Broj : 85/ 2016

Virovitica, 12.04.2016.

                             GLASNIK br. 15

                      ATLETIKA SREDNJE ŠKOLE

 

U utorak 12.04.2016. godine održano je županijsko natjecanje u ATLETICI U KATEGORIJI DJEVOJAKA I MLADIĆA SREDNJIH ŠKOLA. Prvenstvo je održano na terenima bivše vojarne u Virovitici..

                                                             REZULTATI

 

                                                  100 M

                                        DJEVOJKE                     MLADIĆI

 

  1. Nives Makvić-Pitomača. 14,00                    1. Denis Kovač-Gimnazija 12,22

  2. Marija Roberta Magić Gimn. 14,51              2. Matej Kupres-Marul 13,13

  3. Anja Stjepanović-Marul. 14,72                   3. Josip Sabađija-Pitomača 13,72

 

                                                                400 M

                            DJEVOJKE                                     MLADIĆI

 

  1. Stela Poljanac-Gimnazija 1:07:00               1. Marino Bloudek-Gimnazija 55,53

  2. Matea Bedeković-Pitomača 1:18:62             2. Alena Šaponja-Marul 1.03.09

  3. Monika Tokić -Marul 1:19:75                       3. Patrik Babić Pitomača 1:13,33

 

                                            800 M                                        800 M

                        DJEVOJKE                                                  MLADIĆI

  1. Ana Benko - Marul 3:04:99                       1. Domagoj Grundler-Marul 2:18:09

  2. Ivana Ciglenec -Pitomača 3:23:25             2. Krešimir Godeč-Gimnazija 2:22:45

  3. Tihana Šutalo-Gimnazija 3:41:20              3. Dari Plivalić -Pitomača 2:39:10

 

                            1000 m                                                  1500 M

                DJEVOJKE                                                       MLADIĆI 

        1. Lena Sabo-Gimnazija 3.51,02               1. Sebastijan Herceg-Marul 4.52,03

        2. Larisa Gerenčir-Marul 4.00,58               2. Luka Sabljić-Pitomača 4.58,29

         3. Maja Barić -Pitomača 4.30,25               3. Luka Moslavac-Gimnzija 5.08,29

                                                      SKOK U DALJ

                 DJEVOJKE                                                       MLADIĆI

  1. Paula Rakijašić-Gimnazija 4,73                1. Marko Nekić -Marul 5,75

  2. Karla Hajtić -Pitomača 4,35                     2. Dominik Presečan-Pitomača 5.43

  3. Helena Kraljik -Marul 4,19                      3. Marko Jovanović-Gimnazija 5,15

 

                                                   SKOK U VIS

                DJEVOJKE                                                          MLADIĆI

  1. Matea Potočki-Marul 140                         1. Leo Franjić -Gimnazija 175

  2. Nika Lovreković-Gimnazija 125                1 Kristijan Konta-Marul 175

      3. Tena Markovinović -Pitom. 120                  3. Andrej Abramović-Pitom. 145

                                             BACANJE KUGLE

                DJEVOJKE                                                MLADIĆI

  1. Sanja Međurečan-Pitomača 8,56            1. Mateo Kuzmić-Marul 14,07

  2. Andrea Ljubas -Marul 7,69                     2. Adrian Čugalj -Gimn. 13,20

  3. Morana Šušak-Gimnazija 4,94                3. Luka Barčan -Pitomača 12,10 

                                 ŠTAFETA 100,200,300 ,400 m

                    DJEVOJKE                                               MLADIĆI

  1. ŠSD-GIMNAZIJA 2.41,44                         1. ŠSD – MARUL 2.19,86

  2. ŠSD MARUL 3.04,37                                2. ŠSD – PITOMAČA 2.32,37

  3. ŠSD PITOMAČA 3.05,34                          3. ŠSD- GIMNAZIJA DISKF

                                          ZAVRŠNA TABLICA

                          DJEVOJKE                                  MLADIĆI

  1. ŠSD –GIMNAZIJA (vt) 18 bod.        1. ŠSD-MARUL-Slatina. 24,5 bod.

  2. ŠSD – MARUL -(sl) 15 bod.                 2.ŠSD-GIMNAZIJA – Vtc. 16,5 bod

       ŠSD- PITOMAČA (p) 15 bod.                    3. ŠSD-PITOMAČA -Pit. 13 bod.

 

Prvo plasirana ekipa u kategoriji DJEVOJAKA I MLADIĆA sudjelovati će na

poluzavršnom natjecanju koje će se održati 19.04.2016. u Čakovcu.

                                                                                      Voditelj natjecanja  

                                                                                       Želimir Holer, prof.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prvakinje županije u kategoriji DJEVOJAKA ŠSD " GIMNAZIJA " Virovitica

 

 

Prvaci županije u kategoriji MLADIĆA ŠSD " MARUL " - Slatina

 

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.