Digg   StumbleUpon   Facebook   Del.icio.us   Croportal       Ispiši   Preporuči

Glasnik br. 11. Kros OŠ 2018.

SŠ - Kros   |     |   25.05.2018.

Broj : 84 / 2018.

Virovitica, 10.04.2018.

                   GLASNIK br. 21.

       K R O S - OSNOVNIHH ŠKOLA

U utorak 10.04.2018. godine na terenima osnovne škole Eugena Kumičića- Slatina održano je županijsko natjecanje u KROSU . Nastupilo je 7 osnovnih škola s područja Virovitičko-podravske županije koje su se natjecale u 4 kategorija i to:.

 

                             MLAĐE DJEVOJČICE 5-6 RAZREDI

                                                      EKIPNO

  1. ŠSD " Slatina"(sl) -Tea Halužan , Tia Hršak, Veronika Vilk i Karla Mihaljević

  2. ŠSD " IBM " ( Vtc.) Klara Crnoja,Nika Kozlinger,,Lea Kozlinger i Lana Petriš

  3. ŠSD " Junior " Sl) Dora Koprek,Simona Srnović,Marta Mikolić i Katja Stoponja

 

                                                   POJEDINAČNO

                1. TEA HALUŽAN - ŠSD SLATINA - Slatina

                2. KLARA CRNOJA - ŠSD IBM - Virovitica

                3. TIA HRŠAK - ŠSD SLATINA - Slatina

 

          MLAĐI DJEČACI 5-6 RAZREDI

                                         EKIPNO

   1. ŠSD " Slatina" (sl ) Noa Jaković,Ivan Blašković,Dorijan Putar i Davor Kizivat

   2. ŠSD " Sokol " (p)Lucijano Balija,Dominik Babić,Roko Sučić i Marko Lovrin

   3. ŠSD " Mladost " (suh) Denis Hodak , Robert Rokinger i Luka Sitar

                                     POJEDINAČNO

      1. LUCIJANO BALIJA - ŠSD SOKOL - Pitomača

      2. DOMINIK BABIĆ - ŠSD SOKOL - Pitomača

      3. IVAN BLAŠKOVIĆ - ŠSD SLATINA – Slatina

 

                   DJEVOJČICE 7-8 RAZREDI

                                  EKIPNO

  1. ŠSD "IBM"(vt) Mihaela Milković , Antonela Tutić, Marija Medved ,Klara Pažin

  2. ŠSD "Slatina" Tanita Šantalab, Sara herceg , dorijana Drokan i Ivona Mijatović

  3. ŠSD "Sokol " Erin Pintarić, Nika Pintarić,Lea Crlenjak i Grahovac

 

                                                 POJEDINAČNO

      1. ANTONELA TUTIĆ - ŠSD IBM - Virovitica

      2. TANITA ŠANTALAB – ŠSD SLATINA – Slatina

      3. MIHAELA MILKOVIĆ – ŠSD IBM - Virovitica

 

                  DJEČACI 7-8 RAZREDI

                          EKIPNO

  1. ŠSD "Sokol"(p) Erik Erdelji, Matej Babić, Luka Kos i Karlo Kapitan

  2. ŠSD " Slatina " (sl) David Jakišić,Luka Jurišić,Benjamin Mudri i Matej Jukić

  3. ŠSD "Junior " (sl) Marko Šuntić,Ivan Stjepić,Filip Pejakić i Kristian Ferenčak

                                              POJEDINAČNO

      1. DAVID JAKIŠIĆ ŠSD SLATINA - Slatina

      2. ERIK ERDELJI ŠSD SOKOL - Pitomača

      3. MATEJ BABIĆ ŠSD SOKOL - Pitomača

 

Prvo plasirane ekipe u svim kategorijama plasirali su se na ZAVRŠNO natjecanje u KROSU koje će se održati 18-19.04. 2018. u Poreču.

 

Voditelj natjecanja : Želimir Holer , prof

 

 


Novosti

Rezultati

O Savezu


© 2012 Školski športski savez
             Virovitičko-podravske županije

webdesign: ie-centar