Propisnik - Mali nogomet - Dječaci - Istok

  Obavijesti         Želimir Holer, prof.         10.10.2011.
Prvenstvo ŠŠD  osnovnih  škola  U  MALOM NOGOMETU   grupa istok  održati će se  UTORAK 18.10. 2011. u  osnovne škole Ivane  Brlić Mažuranić  U ORAHOVICI  s početkom  u  8,00  sati.

Domaćin natjecanja je ŠŠD «IBM» iz Orahovice koji osigurava dvoranu, zapisnički stol, dvije  ispravne lopte za mali nogomet, prehranu i napitak za sve sudionike natjecanja te zdravstvenu  pomoć.

Izvod  iz  propozicija :

  • Momčad se sastoji od najviše  10   igrača –
  • U slučaju iste boje dresova drugo imenovana  ekipa dužna je promijeniti  dresove-
  • Utakmice  se igraju   2 x 10 minuta –
  • primjenjuje  se  pravilo akumuliranih prekršaja
  • PRVENSTVO  SE  IGRA   U   3  GRUPE
  • IZVLAČENJE  GRUPA PRIJE POČETKA NATJECANJA
  • PRVACI GRUPA RAZIGRAVAJU  ZA POBJEDNIKA  ŽUPANIJA
  • Svaka ekipa ima pravo na po jednu  min. odmora u svakom poluvremenu-
  • Izmjena igrača vrši se kao u rukometu-
  • Utakmice se igraju s loptom za mali  nogomet-
  • U polju  igraju  4 ( četiri ) igrača i vratar ( 4+1).

 

Prije početka natjecanja svaka ekipa dužna je voditelju natjecanja predati  SPISAK  IGRAČA OVJEREN OD UPRAVE ŠKOLE.  U protivnom ekipa neće moći nastupiti. Sve ostalo sukladno PROPISNIKU  državnog prvenstva ŠŠD –a  i pravilnicima HNS-a.

 

GRUPE

 

 GRUPA   „ A“    01  _____________________

                       02. _____________________

                       03. _____________________

 

GRUPA  „ B“      01. _____________________

                       02._____________________

                       03. _____________________

 

 

GRUPA  „ C „     01. _____________________

                       02. _____________________

                       03. _____________________                                                                                                              

 

 

SATNICA  NATJECANJA

 

08,15   GRUPA  „ A“  ( 2-3 )  ____________________ :   _____________________       _________

 

08,40   GRUPA „ B „  ( 2-3)   ____________________ :   _____________________       _________

 

09,10   GRUPA „ C“  ( 2-3)    ____________________ :   _____________________     _________

 

09,40   GRUPA „ A“  ( 1-2)  ____________________ :  ______________________     _________

 

10,05   GRUPA  „ B „ (1-2)   ____________________  :  ______________________       _________

 

10,30   GRUPA  „ C „ ( 1-2 ) ____________________  :  ______________________    _________

 

10,55  GRUPA  „ A „   (3-1)   ____________________  :  ______________________      _________

 

11,25  GRUPA „ B „  ( 3-1)  ___________________  :   ______________________      _________

 

12,00 GRUPA  „ C „ ( 3-1 )  ___________________  :    ______________________     _________

 

 

PLASMAN  U GRUPAMA

 

            GRUPA  A                                        GRUPA  B                                  GRUPA  C

1. ______________________           1. ______________________           1. _____________________

2. ______________________           2. ______________________           2. _____________________

3. ______________________           3. ______________________           3. _____________________

 

                       

RAZIGRAVANJE  ZA   POBJEDNIKA   GRUPE  ISTOK

 

12,30   B _____________________  :   C ___________________________        ______________

 

13,00  A _____________________  :  B  ___________________________         ______________

 

13,30  C  ____________________   :   A ___________________________         ______________

 

 

14,00          PLASMAN  GRUPE  ISTOK

 

  1. ____________________________________

 

  1. ____________________________________

 

  1. ____________________________________

 

Voditelj natjecanja:

Želimir Holer, prof.

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.