Kalendar natjecanja šk.god. 2016/2017

  Obavijesti         04.10.2016.

KALENDAR NATJECANJA ŠSD

OSNOVNIH ŠKOLA – ŠK.GOD. 2016 / 2017

7-8 RAZREDI

 

grana športa

kategorija

sustav natjecanja

domaćin natjecanja

datum

 

01.

futsal

dječaci-orh.-voć.

grupa

Orahovica

11.10.2016.

02.

futsal

dječaci-slatina

grupa

Slatina

12.10.2016.

03.

futsal

dječaci -Vtc.Pit.

grupe

Š.Bukovica

26.10.2016.

04.

futsal

dječaci -vtc .grad.

grupa

Gradina

25.10.2016.

05.

rukomet

djevojčice -zapad

grupa

 

Bilogora

09.11.2016.

06.

rukomet

djevojčice -istok

grupa

Orahovica

22.11.2016.

07.

rukomet

dječaci

 

završetak

IBM-Vtc.

24.11.2016.

08.

šah

djevojčice i

dječaci

 

završetak

Gornje

Bazje

 

25.11.2016

09.

košarka

djevojčice i

dječaci

 

završetak

 

Čačinci

 

25.01.2016.

.

stolni tenis

stolni tenis

dječaci

djevojčice

 

završetak

 

Voćin

 

30.11.2016.

10.

11.

badminton

dječaci i

djevojčice

završetak

 

Slatina

 

06.12.2016.

12

košarka

Dječaci

djevojčice

 

završetak

 

Čačinci

 

25.01.2017.

13.

odbojka

dječaci

završetak

Slatina

08.02.2017.

14.

odbojka

djevojčice

završetak

Gradina

14.02.2017.

15.

rukomet

djevojčice

Plei off.

Vtc.Pit.

21.02.2017.

 

18.

 

futsal

 

dječaci

Plei off.

završetak

 

Vtc-Pit.

 

23.02.2017.

19.

futsal

djevojčice

završetak

Voćin

28.02.2017.

20.

kros

Svi

završetak

Slatina

21.03.2017.

21.

atletika

svi

završetak

Virovitica

29.03.2017.

 

Nogomet -grupa Orahovica – Iskra(v),Mladost(č),Mikleuš(m),IBM(o)

Nogomet -grupa Slatina - Čađavica(č),Baqua(nb),Junior(s) ,Slatina (s)

Nogomet-grupa Pitomača – Bilogora (šb),Mladost (vn),Vihor(gb)Sokol (p)

Nogomet -grupa Gradina – Mladost (s),IBM (vt),Gradina (g)

 

Konačni kalendar natjecanja za šk.god. 2016/2017.

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.