Digg   StumbleUpon   Facebook   Del.icio.us   Croportal       Ispiši   Preporuči

Glasnik br. 20. Atletika osnovne škole 2015.

OŠ - Atletika   |     |   17.04.2015.

Broj : 65/ 2015

Virovitica, 25.03.2015.

                            GLASNIK br. 20

                         ATLETIKA 7-8 RAZREDI

U utorak 24.03.2015. godine održano je županijsko natjecanje u ATLETICI U KATEGORIJI DJEVOJČICA I DJEČAKA 7-8 RAZREDI. Prvenstvo je održano u na terenima bivše vojarne u Virovitici..

                                                    REZULTATI

                                                    100 M

                   DJEVOJČICE                                                   DJEČACI

 

  1. Nives Makvić -Sokol- 13,79                                1. Leon Švarbić-Sokol 12,60

  2. Klara Sabo - Mladost (vt) 14,45                          2. Dominik Mudri- Slatina 12,70

  3. Tina Arnold -Mladost (vt) 14,60                          3. Karlo Šulentić -Ibm 12,74

 

                                                           300 M

                      DJEVOJČICE                                                  DJEČACI

 

  1. Paula Rakijašić -Sokol 42,84                               1. Davor Sinjaković -Ibm- 38,93

  2. Ena Ravlić -Sokol 50,04                                     2. Vinko Martinčević-Sokol 41,21

  3. Karla Kršić -Vihor (gb) 50,88                              3. Toni Tumpić -Ibm 41,63

 

                       600 Ž                                                          1000 M

                             DJEVOJČICE                                       DJEČACI

 

  1. Magdalena Bilić – Sl. 1.57,71                   1. Sebastian Herceg- Slatina 3.07,14

  2. Ivana Kirin-Sokol 2.04,31                       2. Patrik Babić – Sokol 3.17,78

  3. Maja Farkaš-Mlad.(s) 2.09,18                  3. Ivan Bilović -Mladost (vt) 3.26,87

 

                                                   SKOK U DALJ

                DJEVOJČICE                                                        DJEČACI

 

  1. Lorena Blaga -Sokol 4,12                         1. Roberto Mihaljenović-Ibm 4,73

  2. Marija Matočec-Sokol 3,76                       2. Marko Rakijašić -Sokol 4.67

  3. Ivana Gelt – Mladost (s) 3,49                   3. Josip Sabađija -Sokol 4,60

 

                                                      SKOK U VIS

                     DJEVOJČICE                                              DJEČACI

  1. Karla Begović -Sokol 150                         1. Antonio Balić-Sokol 160

  2. Danela Relić Sokol 145                             2 Noa Zečević -Ibm 155

      3. Tamara Hudoletnjak- Sl 135                       3. Bojan Dmitrović -Slatina 150

 

                                                   BACANJE KUGL

                     DJEVOJČICE                                         DJEČACI

  1. Stefani Barić -Slatina - 9,99                   1. Darijo Šamec -Mlad. (s) 11,90

  2. Tena Šolinić -Sokol 9,42                        2. Petar Vuković -Ibm 10,93

  3. Nina Greguraš -Sokol 9,12                     3. Robert Bedeković - Sokol 10,82

 

                                         ŠTAFETA 4X 80 M

 

                                DJEVOJČICE                         DJEČACI

  1. ŠŠD SOKOL 48,17                           1. ŠŠD – IBM -VT. 44,00

  2. ŠŠD VIHOR 53,15                            2. ŠŠD – GRADINA 45,00

  3. ŠŠD MLADOST (vt) 53,25                 3. ŠŠD- SOKOL- 46,60

 

                                        ZAVRŠNA TABLICA

 

                                 DJEVOJČICE                                 DJEČACI

 

  1. ŠSD –SOKOL-Pitomača 112 bod.                     1. ŠSD-IBM-Virovitica 149 bod.

  2. ŠSD – SLATINA-Slatina 72 bod.                           2.ŠSD-SOKOL-Pitomača 149 bod.

  3. ŠSD- MLADOST -Virovitica 67 bod.                       3. ŠSD- SLATINA-Slatina.114 bod.

  4. ŠSD-MLADOST-Suhopolje 52 bod.                        4. ŠSD-VIHOR -G.Bazje . 98 bod.

  5. ŠSD- VIHOR - G.Bazje 45 bod.                             5. ŠsD -GRADINA 86 bod.

                                                                                    6. ŠSD-MLADOST -Suh. 57 bod.

                                                                                    7. ŠŠD- MLADOST-Vt.. 54 bod.

 

Prvo plasirana ekipa u kategoriji djevojčica i dječaka sudjelovati će na

poluzavršnom natjecanju koje će se održati 14.04.2014. u Čakovcu.

 

                                                                       Voditelj natjecanja :

 

                                                                       Želimir Holer, prof.

 


Novosti

Rezultati

O Savezu


© 2012 Školski športski savez
             Virovitičko-podravske županije

webdesign: ie-centar