Propisnik - mali nogomet ( futsal) dječaci 5-6 razredi -Vitc.-Pit.

  OŠ - Futsal         17.03.2015.

 

Broj : 45/2015

Virovitica , 10.03.2015.

              P R O P I S N I K

PRVENSTVA ŠKOLSKIH ŠPORTSKIH DRUŠTAVA

OSNOVNIH ŠKOLA ( grupa Virovitica-Pitomača )

U MALOM NOGOMETU ( FUTSAL)

               5-6 razredi

Prvenstvo ŠŠD osnovnih škola U MALOM NOGOMETU 5-6 razreda grupa Virovitica -Pitomača održati će se        UTORAK 17.03. 2015. u osnovnoj školi A. Cesarca početkom u 9,00sati.

 

Domaćin natjecanja je ŠŠD «BILOGORA» iz Š.BUKOVICE koji osigurava dvoranu , zapisnički stol ,dvije ispravne lopte za mali nogomet i zdravstvenu pomoć. PREHRANA U VLASTITOJ REŽIJI.

Izvod iz propozicija :

- Momčad se sastoji od najviše 10 igrača –

  • U slučaju iste boje dresova drugo imenovana ekipa dužna je promijeniti dresove-

  • Utakmice se igraju 2 x 10 minuta –

  • primjenjuje se pravilo akumuliranih prekršaja

  • PRVENSTVO SE IGRA U 2 GRUPE

  • IZVLAČENJE GRUPA PRIJE POČETKA NATJECANJA

  • PRVACI GRUPA NASTAVLJAJU NATJECANJE ZA POBJEDNIKA ŽUPANIJE

  • Svaka ekipa ima pravo na po jednu min. odmora u svakom poluvremenu-

  • Izmjena igrača vrši se kao u rukometu-

  • Utakmice se igraju s loptom za mali nogomet br. 4.

  • U polju igraju 5 ( pet) igrača i vratar ( 5+1).

 

Prije početka natjecanja svaka ekipa dužna je voditelju natjecanja predati SPISAK IGRAČA

OVJEREN OD UPRAVE ŠKOLE( UPISATI RAZRED PORED UČENIKA ) ti iskaznice ili kopije zahtijeva za izradu iskaznica.. U protivnom ekipa neće moći nastupiti.

Sve ostalo sukladno PROPISNIKU državnog prvenstva ŠŠD –a i pravilnicima HNS-a.

 

                               GRUPE

 

GRUPA „ A“         01 _____________________

 

                          02. _____________________

 

                          03. _____________________

 

GRUPA „ B“          01. _____________________

 

                           02._____________________

 

                          03. _____________________

 

 

 

 

SATNICA NATJECANJA

 

09,15 GRUPA „ A“ ( 2-3 ) ____________________ : _____________________ _________

 

09,40 GRUPA „ B „ ( 2-3) ____________________ : _____________________ _________

 

10,10 GRUPA „ A“ ( 1-2) ____________________ : _____________________ _________

 

10,40 GRUPA „ B“ ( 1-2) ____________________ : ______________________ _________

 

11,05 GRUPA „ A „ (3-1) ____________________ : ______________________ _________

 

11,30 GRUPA „ B „ ( 3-1 ) ____________________ : ______________________ _________

 

 

PLASMAN U GRUPAMA

 

GRUPA A                                         GRUPA B

 

1. ______________________ 1. ______________________

 

2. ______________________ 2. ______________________

 

3. ______________________ 3. ______________________

 

 

Prvaci grupa nastavljaju natjecanje.

 

 

                                                           Voditelj natjecanja :

 

                                                            Želimir Holer,prof.

 

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.