Glasnik br. 7. -Šah - djevojčice i dječaci

  OŠ - Šah         02.12.2013.

 

Broj : 182-2013

Virovitica , 29.11.2013.

                            GLASNIK br. 7

             ŠAH - DJEVOJČICE I DJEČACI

U petak 29.11.2013. održano je u Gradini prvenstvo osnovnih škola u ŠAHU u kategoriji

DJEVOJČICA I DJEČAKA. Prvenstvo je održano u osnovnoj školi Gradina a dobar domaćin bio je ŠŠD „ Gradina «. Glavni sudac bio je Miroslav Tot -Orahovica.

 

                                     Rezultati

DJEČACI                                                   DJEVOJČICE

 

1. kolo                                                            1. kolo

Mladost(vt) -Mladost(č) 4 : 0                    Bilogora -Gradina 1 : 3

Sokol (p) -Ibm (o) 1,5 : 3,5

Gradina .Bilogora 4 : 0                                        2. kolo

                                                             Mladost(vt) -Bilogora 2,5:1,5

2.kolo                                                                3. kolo

Mladost (č) -Bilogora 0 : 4                        Gradina -Mladost(vt) 4 : 0

Ibm (o) -Gradina 0 : 4

Mladost (vt) -Sokol (p) 4 : 0                                  4. kolo

                                                                Gradina -Bilogora 1 : 3

3.kolo                                                                     5. kolo

Sokol (p) -Mladost (č) 4 : 0                       Bilogora -Mladost (vt) 2,5 : 1,5

Gradina -Mladost (vt) 3 : 1

Bilogora - Ibm (o) 1 : 3

 

4. kolo                                                                   6.kolo

Mladost ( č) -Ibm (o) 0 : 4                        Mladost(vt) -Gradina 0 : . 4

Mladost(vt) - Bilogora (šb) 1 : 2

Sokol (p) - Gradina 0 : 4

          1. kolo .

Gradina -Mladost (č) 4 ; 0

Bilogora -Sokol (p) 2 : 2

Ibm (o) -Mladost (vt) 2 : 2

 

Poredak -dječaci                                                 Poredak – djevojčice

 

    1. Gradina (Gradina) 10             1. Gradina ( Gradina ) 6

    2. Ibm ( Orahovica ) 7                   2. Mladost ( Virovitica) 4

    3. Mladost ( Virovitica) 6                3. Bilogora (Š.Bukovica) 2

    4. Bilogora (Š.Bukovica) 4

    5. Sokol ( Pitomača ) 3

    6. Mladost (Čačinci ) 0

 

 

Pobjednici županijskog prvenstva u kategoriji djevojčica i dječaka predstavljati će našu županiju na poluzavršnom natjecanju koje će se održati 30.01. 2014. u Gradini.

 

                                                                                                    Voditelj natjecanja :

 

                                                                                                    Želimir Holer , prof.

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠŠD " Gradina " OŠ Gradina iz Gradine pobjednici školskog županijskog prvenstva u ŠAHU.

 

Filip Kaselj , Nikola Mujaković, Ante Matić i Dominik Tovarović

 

Voditelj. Ivica Čuljak , prof.

.

 

ŠŠD " Gradina " OŠ Gradina iz Gradine pobjednici školskog županijskog prvenstva u ŠAHU.

Josipa Milan , Ariana Dolinac, Tena Brijačak I Petra Jurić Vučemilović

Voditelj .

Ivica Čuljak , prof.

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.